Współpraca

Współpraca z nami odbywa się na różnych płaszczyznach:

Współpracę opieramy na wzajemnych poleceniach oraz udostępnieniu Państwu dodatkowych lokalizacji, które w swojej ofercie posiadają również produkty aloesowe firmy Forever.

W tych miejscach możecie Państwo wyrobić sobie rabat na zakupy produktów aloesowych (na początek 15%), otrzymacie również fachową pomoc w zakresie stosowania produktów.

To firmy, z którymi organizujemy wspólne działania promujące zdrowy styl życia oraz projekty pomagające zarabiać dobre pieniądze. W ten sposób zabezpieczamy rodziny, a Przedsiębiorcom pokazujemy, jak pracować mniej i zarabiać więcej. Tak, by życie można było przeżyć, a nie tylko przepracować.

Współpraca odbywa się przede wszystkim w oparciu o biznes Forever oraz o produkty aloesowe Forever, dlatego, że są to sprawdzone metody i produkty. Działające od ponad 40 lat na świecie, w Polsce od ponad 20 lat, obecne w ponad 160 krajach.

Współpraca w projektach:

Aloes Bielsko

Miejsce na mapie Bielska Białej promujące zdrowy styl życia. W Aloes Bielsko można zapytać o produkty aloesowe firmy Forever, założyć konto z rabatem 15%, czy otrzymać pomoc w zwiększeniu rabatów na zakupy (od 35 do 48%). Dostępne są katalogi, które prezentują ofertę firmy Forever.

43-300 Bielsko – Biała, ul. Lenartowicza 40/1

strona www    Facebook    Pinterest

 

Biznesowe Kluby Zdrowia:

Od kilku lat pomagamy w pozyskaniu dodatkowego dochodu. Przygotowujemy plan zarówno dla firm, głównie gabinetów usługowych, ale mamy doświadczenie w godzeniu obowiązków domowych i pracy dla mam.
W obecnej sytuacji pokazujemy jak pracować zdalnie, uczymy jak pracować efektywnie z domu i jak podczas zarabiania pieniędzy zadbać o zdrowie i rozwój osobisty.

Chcesz przeczytać więcej o Biznesowym Klubie Zdrowia?

Zainteresowany bezpiecznym wypracowaniem dochodu pasywnego? Dowiedz się więcej.

Link do rozpoczęcia współpracy w ramach projektu Duolife

Link do sklepu internetowego Duolife

Mama bezpieczna finansowo

Internetowy projekt wspierający mamy w ustabilizowaniu swojej sytuacji finansowej. Pomoc, szkolenia, nauka organizowania czasu i zarabiania. Do grupy można dołączyć w każdym czasie. Zapraszamy już dziś do kliknięcia w przycisk na Facebooku: Dołącz do grupy.

Facebook

 

UpartnersGroup.com

Projekt osób, które postanowiły wziąć pełną odpowiedzialność za własne życie. Osoby w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami, z różnych zawodów. Promujemy przedsiębiorczość opartą o dobro drugiego człowieka i w szacunku dla środowiska naturalnego, pamiętając przy tym, że największą wartością jest rodzina, a praca nie powinna odbierać czasu dla niej przeznaczonego. Do grupy mogą dołączyć tylko Osoby współpracujące z firmą Forever. Zainteresował Cię ten projekt? Skontaktuj się z nami, powiemy Ci jak dołączyć do grupy.

strona www    Facebook  

 

 

Współpraca z Gabinetami:

ProjektujZDROWIE.pl Marta Indyka

Gabinet promujący zdrowy styl życia, oferujący konsultacje dietetyczne, prezentacje urządzenia Thermomix, produkty aloesowe Forever oraz programy oczyszczające Clean 9

32-031 Mogilany (koło Krakowa), ul. Rzymska 21B

strona www    Facebook    Pinterest

 

Refleks na zdrowie Joanna Byrska – Ogórek

Gabinet refleksologii, apiterapia, ziołolecznictwo, produkty aloesowe Forever. To miejsce, w którym natura wychodzi naprzeciw potrzebom człowieka.

43-300 Bielsko – Biała, ul. Niska 12

strona www    Facebook    Pinterest

 

Pracownia Holistyczna

Gabinet refleksologii i terapii twarzy. Terapia neuroodruchowa. Zabiegi prowadzone są również w oparciu o produkty aloesowe Forever.

Gabinet w Kielcach

strona www    Facebook