Pomoc dla gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.

Pandemia odcisnęła piętno u wielu przedsiębiorców. Stąd też, jednym z częściej wyszukiwanych haseł jest … pomoc dla gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.

Można znaleźć różnego rodzaju pomoc dla gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych:

  • tarcze

  • dofinansowania

  • pożyczki

  • zwolnienia z ZUS

I jeśli masz pytania w tym temacie, to zapraszam Cię do skontaktowania się z moją Księgową. Finansowym sercem mojej Firmy i Doradcą w tematach pożyczek, dotacji, zwolnień z ZUS i wielu wielu innych tematów, które spędzają sen z powiek Przedsiębiorcom (również pomocą w tematach BDO).

Ale z doświadczenia wiemy, że nie na długo zabezpieczają one potrzeby finansowe i bezpieczeństwa Właścicieli gabinetów.
Czy jest więc możliwość, by uzyskać pomoc dla gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych skrojonych na miarę potrzeb? I na miarę możliwości inwestycyjnych (czasu i finansów) Właściciela?

Wielu Właścicieli gabinetów usługowych otrzymuje propozycje wsparcia finansowego w postaci niskooprocentowanych pożyczek. Częstym argumentem jest to, że ten zły czas minie i czas spłaty przyjdzie, jak będzie poprawa… A co jeśli poprawa nie przyjdzie tak szybko?

Wiele osób zalewają oferty współpracy z firmami beauty z branży Marketingu sieciowego. Jeśli nie wiesz na co zwrócić uwagę, by nie stracić czasu i pieniędzy, to przeczytaj ten tekst: Jak wybrać dobrą firmę w marketingu sieciowym? Pomoże Ci on zadać odpowiednie pytania. To rodzaj dodatkowego dochodu, który genialnie sprawdzi się w gabinetach usługowych, ale trzeba wybrać dobrą firmę. Trzeba także wybrać prawidłowo osobę, która wprowadzi Cię w tajniki tego biznesu, tak, by wykonywać go w czasie pracy i mieć narzędzia, które wykonają za Ciebie 80% pracy.

Jeśli myślałaś o tym, by pójść w takim kierunku, by połączyć pracę z gabinecie z bardziej całościową obsługą klienta… I stworzyć z tego dodatkowy strumień gotówki…
A może chciałabyś uczynić swoje Klientki Ambasadorkami Twojej oferty i przywiązać je do Twojej marki?

Czy jeśli powiedziałabym Ci, że można tak. Że jest takie rozwiązanie. To obejrzałabyś 21 minutowe nagranie?

Jeśli jesteś zainteresowana, to posłuchaj, a potem zadaj nam pytania.
Do usłyszenia!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *