POZYTYWNIE ZAKRĘCONE OBIADY CZWARTKOWE: Spotkanie szóste 0
POZYTYWNIE ZAKRĘCONE OBIADY CZWARTKOWE: Spotkanie szóste

Niespodzianka4You: Do kogo skierowana jest Państwa oferta?

 

Smart: W naszej ofercie są wygodne produkty do prania. Linia produktów SMART Ecowash jest dedykowana dla całych rodzin - od niemowlaków, po dorosłych domowników.

 

N4Y: Co znajdziemy w ofercie?

 

S: Do prania ubranek i bielizny niemowlęcej mamy listki do prania SMART Ecowash - jedyny dostępny na rynku detergent w tej postaci. Aby zapewnić czyste i bezpieczne pranie, w naszej ofercie można znaleźć również chusteczki wyłapujące kolor, które chronią jasne ubrania przed zafarbowaniem. Chusteczki są ekologiczne, więc z powodzeniem można ich używać do prania ubranek niemowlęcych.

 

N4Y: Czy jest dolna granica wieku, od którego SMART Ecowash Listki do prania mogą być stosowane?

 

S: Dolną granicą którą zalecamy jest okres prenatalny :-) To, jakich detergentów używa w domu przyszła Mama ma tak na prawdę wpływ na przyszłe zdrowie Dziecka. Aby chronić przyszłe Dziecko przed negatywnym wpływem chemikaliów zawartych w większości detergentów, najlepiej zadbać o dobór bezpiecznych środków czystości jak tylko pojawia się radosna nowina o ciąży.

W dobie alergii takie codzienne wybory mogą okazać się kluczowe dla przyszłego zdrowia naszych Dzieci.

 

N4Y: Czym wyróżniają się Państwa produkty na tle konkurencji?

 

S: Myślę, że podstawowym atutem jest wygoda i bezpieczeństwo stosowania. Po pierwsze, opakowanie listków które zapewni nam 14 prań waży niespełna 50 gram bez konieczności kupowania płynu zmiękczającego (dla porównania, aby zrobić tyle samo prania potrzebujemy 1,120 kg skoncentrowanego proszku do prania oraz płyn zmiękczający) Mieści się w niewielkiej szufladzie czy półce na odpowiedniej - bezpiecznej wysokości.

Nie obciążamy kręgosłupa sięgając po listki na wysokość, a jednocześnie mamy pewność, że nasze ciekawe świata Maluchy, nie będą miały dostępu do detergentu.

Po drugie, listki są w pełni bezpieczne dla skóry Dzieci nawet tych cierpiących na AZS. Jako jedne z nielicznych detergentów hipoalergicznych nie zawierają enzymów. Otrzymujemy mnóstwo listów od zadowolonych Mam, które piszą że dopiero listki SMART Ecowash sprawiły że ich Dzieci nie cierpią z powodu swędzącej skóry. To nas bardzo cieszy, bo naszym celem jest zapewnienie bezpiecznego, szeroko pojętego otoczenia dla wzrostu Dzieci.

 

N4Y: Czyli oprócz opakowania SMART, są również ekologiczne / hipoalergiczne?

 

S: W naszej ofercie są również ekologiczne listki do prania Dizolve, które polecamy wszystkim, którym jest bliska troska o środowisko oraz dbałość o swoje własne zdrowie. Różnica pomiędzy listkami polega na tym, że listki SMART Ecowash zostały wzbogacone o naturalny zmiękczacz, tak by zapewnić przyjemną miękkość tkanin dla niemowląt od pierwszych dni życia (proszę pamiętać, że stosowanie płynów zmiękczających w przypadku niemowląt i małych dzieci nie jest rekomendowane przez lekarzy pediatrów)

 

N4Y: W jakich temperaturach prania, nasze ubrania i ich kolory będą bezpieczne, jeśli użyjemy SMART Chusteczek wyłapujących kolor?

 

S: Generalnie już w temp. 30oC ubrania o intensywnych kolorach mogą uwalniać barwniki, stanowiąc „zagrożenie” dla innych ubrań w pralce. Rekomendujemy więc stosowanie chusteczek do prania od 30 stopni. Im wyższa temperatura, tym większe ryzyko zafarbowania, więc w wyższych temperaturach zaleca się stosowanie więcej niż jednej chusteczki.

 

N4Y: W ofercie posiadacie Państwo również SMART Chusteczki wybielające. Czy może nam Pani przybliżyć w jaki sposób ich używać i do jakiego rodzaju materiałów najlepiej się nadają?

 

S: Chusteczek wybielających należy używać w przypadku prania tylko jasnych ubrań. Zawierają one wybielacz optyczny, który sprawi że jasne pranie będzie śnieżnobiałe bez konieczności stosowania drażniących wybielaczy. Chusteczkę wystarczy włożyć do bębna pralki wraz z praniem, a po zakończeniu cyklu prania wyrzucić ją do kosza.

 

N4Y: Gdzie można zapoznać się z Państwa ofertą?

 

S: Zapraszamy na naszą stronę internetową www.smart-wash.eu gdzie można zapoznać się z naszymi produktami do prania, zaczerpnąć garść ciekawych informacji. O bieżących wydarzeniach informujemy na facebooku https://www.facebook.com/smartecowash/

 

N4Y: Serdecznie zapraszamy Wszystkich naszych Czytelników do polubienia profilu Smart Ecowash.

Czy w najbliższym czasie pojawią się jakieś nowe produkty?

 

S: Linia produktów będzie poszerzana o kolejne funkcjonalne chusteczki do prania. O nowościach będziemy informować naszych Klientów.

 

N4Y: Pierwsze 20 Osób, które wpiszą jaki rodzaj Listków do prania chcieliby przetestować (zapachowe czy bezzapachowe), otrzymają próbkę: 2 Listków do prania oraz Chusteczkę wyłapującą kolor.

Odpowiedzi należy wpisywać w komentarzach w poście: Szósty Odcinek Obiadów Czwartkowych, w profilu Niespodzianka4You.

Zgłoszenia należy wpisywać najpóźniej do 10.09. Próbki zostaną wysłane najpóźniej do 15.09 za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 

Komentarze do wpisu (0)

Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
  • Posiadamy Certyfikat, który potwierdza, że dbamy o prawa klienta

     

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Obsługiwane płatności
Blog kategorie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl