CIESZ SIĘ PRACĄ!

  Firma Forever Living Products proponuje najwyższej jakości Produkty Aloesowe.

    Założona w 1978r. w Scottsdale w Arizonie działa na wielu światowych rynkach. Jesteśmy największym plantatorem, wytwórcą i dystrybutorem produktów na bazie aloe vera na świecie.

     Można korzystać z dobrodziejstw produktów Forever tylko jako klient, ale dzięki wypełnieniu aplikacji, każdy otrzymuje dożywotnio 15% rabatu na zakupy (na początek, rabat można zwiększyć do 48%). Nie ma obowiązku dokonywania systematycznych zakupów.

       Każdy decyduje, czy będzie robił zakupy tylko na własny użytek, czy również dla rodziny, czy chce spróbować swoich sił w sprzedaży...

         Jeśli marzysz o swoim biznesie, ale nie masz dużych środków, by zainwestować w towar, marketing... to zapraszam do kontaktu - chętnie odpowiem na pytania.

Dobrze skonstruowany Plan Marketingowy pomoże Ci w odnalezieniu swojego miejsca w Firmie.

       

          Zastanów się o czym marzysz i jakiś środków potrzebujesz do zrealizowania tego marzenia. Jeśli szukasz dorywczej pracy, ponieważ potrzebujesz dodatkowych pieniędzy, to ten etap zrealizujesz bardzo szybko.

          Jeśli chcesz wybudować dom, jeździć na egzotyczne wakacje lub zwolnić się z korporacji i pracować na własny rachunek, to przy zaangażowaniu kilku godzin dziennie, jesteś w stanie osiągnąć stanowisko menedżerskie nawet w 12 - 15 miesięcy, które doprowadzi Cię do zrealizowania marzeń.

 

Pomożemy Ci w rozkręceniu własnego biznesu - oferujemy WSPARCIE oraz szkolenia SPRZEDAŻOWE i PRODUKTOWE. Uczymy się od Najlepszych i tą wiedzę przekazujemy dalej.

 

           Wielkim Autem jest fakt, że należymy do struktury Pani Bogusi Sroki. Ona i Jej Mąż są pierwszymi w Polsce Diamond Managerami! Wśród 11 milionów Dystrybutorów są w pierwszej 20 najlepiej zarabiających na całym świecie! To bardzo ważne, ponieważ Pani Bogusia chętnie dzieli się z naszą grupą konkretną wiedzą, jak zbudować stabilny biznes oraz jak go rozwijać. Korzystając z doświadczenia unikamy popełniania niepotrzebnych błędów.

Tak blisko mamy najlepszy wzór i przykład tego, jak osiągnąć wielki sukces!

 

Nie czekaj aż marzenia się spełnią... zacznij je realizować! 

 

Zapraszam do kontaktu!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, poczytaj na naszym blogu:

https://niespodzianka4you.pl/pl/n/category/Forever-Living-Products/5

Jesteśmy w trakcie tworzenia strony - jej zadaniem będzie przybliżenie asortymentu. Serdecznie zapraszamy na: www.aloesbielsko.pl

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl