Nowy projekt: Mama bezpieczna finansowo

Już 13 października 2019r. rusza nasz nowy projekt: Mama bezpieczna finansowo. To projekt skierowany przede wszystkim do Mam, które zbyt często odkładają zarabianie pieniędzy na drugi plan.

Jako mama trójki dzieci doskonale rozumiem to, że często brakuje nam sił, czasu i temat zarabiania przerzucamy na swoich mężów. To wygodne, ale niebezpieczne rozwiązanie. O ile wierzymy, że mąż nas nie zostawi i będziemy mieć zabezpieczone utrzymanie, o tyle nie jesteśmy w stanie przewidzieć sytuacji losowych, w których np. z dnia na dzień stajemy się wdową 🙁

Czy da się pogodzić pracę z wychowywaniem dzieci i jak tego dokonać?

Jak zarobić drugą, dodatkową pensję w sytuacji, gdy nasza mobilność jest mocno ograniczona?

Czy da się zarabiać pieniądze nie wychodząc z domu i czy system MLM to ściema?

Na te i inne pytania odpowiemy w grupie na Facebooku, która dedykowana jest pod nasz nowy projekt: Mama bezpieczna finansowo. Serdecznie zapraszamy do polubienia naszego fanpage.

To projekt dla Ciebie, zarówno jeśli chcesz zapewnić sobie i swojej rodzinie zarówno dodatkowy dochód bieżący, jak i jeśli szukasz możliwości zabezpieczenia finansowego swoim najbliższym po Twojej śmierci.

Dołącz do nas i dowiedz się więcej – do projektu możesz przystąpić w każdym czasie.

Jeśli chcesz przeczytać więcej historii o przejściu z etatu do branży MLM, to zapraszamy do artykułu w Network Magazynie. Miałam przyjemność podzielić się moimi uwagami w tym temacie.

Dzięki doświadczeniu zdobywanemu w dwóch różnych firmach: Forever Living Products oraz DuoLife S.A. dostrzegamy różnice i możemy pomóc Ci w wyborze Twojego miejsca w branży Network Marketingu.

Nowy projekt: Mama bezpieczna finansowo prowadzony jest więc w oparciu o doświadczenia związane z Aloes Bielsko, ale w opiera się o biznes z DuoLife. Temu poświęcony jeste projekt Mama Bezpieczna Finansowo.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *