Nietuzinkowe paczki świąteczne inne niż wszystkie

A może w tym roku podarować Pracownikom, Kontrahentom nietuzinkowe paczki świąteczne inne niż wszystkie?

Co zazwyczaj dodaje się do paczek pracowniczych?

Czekolada, kawa, herbata, słodycze, jakiś akcent świąteczny, czasem wino… Organizowałam tysiące paczek co roku i nie raz słyszałam, że jeśli chodzi o wino, to nie – bo potem wręczający słyszy jak kontrahenci się śmieją, że współpracy nie da się przyjąć na trzeźwo…

Do paczek dla dzieci pracowników dodaje się lego, zabawki, bilet do kina lub voucher do sklepu, czy centrum handlowego…

Pamiętam, jak kilka lat z rzędu (jako pracownik) dostawałam paczkę słodyczy firmowych i wiadomo było co w tych paczkach będzie. Oczywiście większość pracowników była zadowolona, ale i trochę zawiedziona, że zawsze klasyk, pomimo, że firma miała premiery nowych produktów w poszczególnych latach.

Ktoś powie, że nie dość, że Pracownicy dostają prezenty, to jeszcze narzekają, ale … może warto się zastanowić chwilę nad tym i pokazać obdarowywanym, że chcemy im sprawić przyjemność tymi prezentami?

Słodycze, a dbanie o zdrowie.

W dzisiejszych czasach zmniejszanie liczby zjadanych słodyczy, szukanie produktów bez glutenu, bez laktozy, bez żelatyny, to nie tylko wymysł i fanaberie, ale troska o zdrowie, czy wręcz przestrzeganie rygorystycznych diet.

Wiele dzieci i dorosłych po prostu nie może zjadać popularnych słodyczy, bo bardzo im szkodzą. Ja sama gdybym otrzymała, jak kiedyś wielką reklamówkę słodyczy miałabym zgryzotę, komu je rozdać, bo mam niewielu znajomych, którzy objadają się sklepowymi słodyczami.

Moda na zdrową żywność, a paczki świąteczne.

A może by skomponować paczki z produktami, które nie tylko kolorowo wyglądają i cieszą oko, ale także zadbają o zdrowie Pracowników i ich rodzin?

Począwszy od genialnej witaminy C w pięknej butelce (którą można podarować zamiast wina), przez kosmetyki kolagenowe (zestawy kosmetyków rewelacyjnie sprawdzą się zwłaszcza w kobiecych firmach i oddziałach), poprzez dodatek w formie musujących tabletek, czy olejków CBD.

Odezwij się do nas, napisz dla ilu Osób potrzebujesz paczki, jaki masz budżet i na kiedy ma być dostawa. A my prześlemy Ci propozycje, co najmocniej ucieszy Osoby, które będziesz obdarowywać, tak by w tym roku podarować nietuzinkowe paczki świąteczne inne niż wszystkie.

W ostatnim czasie najwięcej firm oferuje zestawy złożone z produktów DuoLife. Klikając w ten link, przeniesiesz się do sklepu. Ale nie patrz na ceny – to ceny bez żadnych rabatów. Ja zajmę się tym, byś otrzymał najlepsze ceny na produkty, a dostawa, by poszła prosto od Producenta.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *