dochód pasywny

Jak osiągać dochody pasywne

Zastanawiasz się jak osiągać dochody pasywne, nie mając kilkuset tysięcy, by zakupić mieszkanie i zarabiać na wynajmie? Albo czujesz, że inwestowanie na giełdzie, to zbyt ryzykowne zajęcie i tak naprawdę nie masz do tego głowy?

Mamy dla Ciebie ciekawe rozwiązanie…

Czy słyszałeś o network marketingu? Firma, z którą współpracujemy to Polska firma, która zrewolucjonizowała marketing sieciowy. Postawiła na… Człowieka w centrum, a nie pieniądze. Stworzyła nowy system – Softmarketing. Firma DuoLife, bo o niej mowa jest na rynku od 2013 roku i już teraz po 9 latach jest firmą, która liczy się na rynku biznesu sieciowego.

Zajmujemy się budowaniem rynku. Dzięki dobrze opracowanemu planowi marketingowemu, firma oferuje coś więcej niż tylko prowizję ze sprzedaży. A i ona jest potężna, bo firma omija pośredników (hurtownie, sklepy) oraz działania marketingowe (np. w prasie, tv). Te pieniądze przeznacza dystrybutorom.

Jak osiągać dochody pasywne w network marketingu?

Co miesiąc otrzymujemy premie za zakupy z naszych poleceń. Co więcej, otrzymujemy dodatkowe premie za pomoc w awansach nowych Klubowiczów. Za tą reklamę firma płaci nam, nie aktorom w telewizji.
W związku z tym, że produkty są wysokiej jakości, wzbudzenie zainteresowania klientów to stosunkowo łatwe zadanie. Wiele osób podejmuje współpracę albo zostaje konsumentem. Grupa osób, która dzięki naszemu pośrednictwu rozpocznie współpracę z firmą lub założy konta, by samodzielnie dokonywać zakupów bezpośrednio u producenta, jest przypisana do naszego konta. Dzięki temu, każdorazowo, gdy dokonają zakupów otrzymujemy premię.

Dodatkową różnicą (od wielu innych firm) jest to, że każdy Klubowicz buduje strukturę nie tylko wszerz, ale także w głąb. Dzięki temu wzajemnie sobie pomagamy (dosłownie, nie tylko gadką motywacyjną) w tym, by nasi Klubowicze osiągali swoje sukcesy.

Jeśli zastanawiasz się jak osiągać dochody pasywne, to w DuoLife wygląda to tak, że Firma płaci Ci za obrót, który wygeneruje Twój Zespół. Twoim zadaniem jest zaprosić Klubowiczów, zadbać o ich wiedzę dotyczącą zdrowego stylu życia, produktów, również marketingową. Im więcej ich biznes urośnie, tym więcej urośnie i Twój biznes.

Do obrotu Twojej struktury wliczane są zakupy Osób zaproszonych przez Ciebie osobiście, ale również Osób, które zaproszą Twoje zaproszone Osoby. Np, ja zaprosiłam tylko 25 Osób, a w moim Zespole mam już 180 Osób. Wielu z nich nawet nie znam, nie wiem, co kupują, bo zajmują się nimi Liderzy pomiędzy nami, a ja i tak otrzymuję prowizję z ich zakupów. Nawet w dni, w które robię sobie wolne.

Dziedziczenie

Grupę klientów oraz dystrybutorów w przypadku śmierci dziedziczą po nas najbliżsi.

Niewiele firm może poszczycić się taką możliwością, że wypracowany biznes możemy przekazać naszej rodzinie. W przypadku naszej firmy procedura jest łatwa.

To, co niesamowicie do mnie przemawia, to fakt, że Firma faktycznie stawia człowieka w centrum. Przekonaliśmy się o tym wielokrotnie, gdy ktoś z Klubowiczów popełnił błąd (w rejestracji, zakupach, itp) i za każdym razem Firma pomagała tak, by Klubowicz na tym skorzystał.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to zapraszamy do kontaktu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *