dochód pasywny

Jak osiągać dochody pasywne

Zastanawiasz się jak osiągać dochody pasywne, nie mając kilkuset tysięcy, by zakupić mieszkanie i zarabiać na wynajmie? Albo czujesz, że inwestowanie na giełdzie, to zbyt ryzykowne zajęcie i tak naprawdę nie masz do tego głowy?

 

Mamy dla Ciebie ciekawe rozwiązanie…

Czy słyszałeś o network marketingu? Firma, z którą współpracujemy to główny plantator aloesu na świecie. Istnieje na rynku od 1978r. Obecnie produkty firmy znajdują się na ponad 160 rynkach na całym świecie. W Polsce działa od ponad 20 lat.

Zajmujemy się budowaniem rynku. Dzięki dobrze opracowanemu planowi marketingowemu, firma oferuje coś więcej niż tylko prowizję ze sprzedaży. A i ona jest potężna, bo firma omija pośredników (hurtownie, sklepy) oraz działania marketingowe (np. w prasie, tv). Te pieniądze przeznacza dystrybutorom.

Jak osiągać dochody pasywne w network marketingu?

Co miesiąc otrzymujemy premie za zakupy z naszych poleceń. Co więcej, otrzymujemy dodatkowe premie za wykreowanie nowych dystrybutorów oraz za pomoc im w wykreowaniu kolejnych osób. Za tą reklamę firma płaci nam, nie aktorom w telewizji.
W związku z tym, że produkty są wysokiej jakości, wzbudzenie zainteresowania klientów to stosunkowo łatwe zadanie. Wiele osób podejmuje współpracę albo zostaje konsumentem. Grupa osób, która dzięki naszemu pośrednictwu rozpocznie współpracę z firmą lub założy konta, by samodzielnie dokonywać zakupów bezpośrednio u producenta, jest przypisana do naszego konta. Dzięki temu, każdorazowo, gdy dokonają zakupów otrzymujemy premię.

 

Dziedziczenie

Grupę klientów oraz dystrybutorów w przypadku śmierci dziedziczą po nas najbliżsi.

Niewiele firm może poszczycić się taką możliwością, że wypracowany biznes możemy przekazać naszej rodzinie.

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to zapraszamy do kontaktu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *