Dofinansowania dla klubów sportowych

Zdrowie dzieci i dorosłych nie polega tylko na odpowiedniej suplementacji. To przede wszystkim prowadzenie zdrowego stylu życia, edukacja zdrowotna i profilaktyka. A te działania można w prosty sposób przełożyć na dofinansowania dla klubów sportowych.

Aby wspomóc kluby sportowe w tej działalności, promujemy wydarzenia organizowane przez Fundację World Healthy Living Foundation. Dodatkowo razem z mamabezpiecznafinansowo.pl, dbamy o Wasze portfele i wprowadziliśmy dofinansowania dla klubów sportowych.

Dzięki temu, klub może rozszerzyć swoją ofertę. Zadbać o dodatkowe wycieczki, sponsorowanie udziałów w zawodach, półkolonie, obozy letnie i zimowe, zorganizować pikniki rodzinne, spotkania mikołajkowe czy wigilijne.

Dla klubów, z którymi współpracujemy, oferujemy dodatkowo pomoc merytoryczną i organizację spotkań w zakresie dietetyki, suplementacji oraz reklamę na naszych stronach www i fanpage (przykład wpisu).

Dlaczego warto, byś zmienił część kosmetyków z drogeryjnych na produkty DuoLife?

– Ty i Twoja Rodzina będzie używać produktów wysokiej jakości z wysokim indeksem naturalności, zamiast często nieskutecznych lub szkodliwych produktów

– zyskujesz konto Klubowicza z rabatami i produktami za 1 zł w ramach bonusu lojalnościowego

– możesz pozostać tylko Klientem na produkty, ale polecając produkty zarabiasz i zwiększasz swój rabat na zakupy

– otrzymujesz dostęp do darmowej infolinii, na której możesz porozmawiać z lekarzem

– wspierasz Klub – z każdego Twojego zakupu tworzone (z linku Klubu) rozliczane są dofinansowania dla klubów sportowych.

 

Chcesz założyć konto z rabatem?

Wejdź na stronę producenta i kliknij Dołącz (w prawej, górnej części menu), ważne, by w zakładce z danymi Rekomendującego pozostały dane Klubu, który zaprosił Cię do akcji.
Jeśli nie masz wybranego Klubu, a lubisz pomagać, to kliknij z linku powyżej, sprawdź, by było nazwisko: Danuta Nieciąg – ID PL6447161
Zrób zamówienie, opłać je i skontaktuj się z nami. Podaj nam dane Klubu, który wybrałeś, by go dofinansować.

Jeśli masz wątpliwości w którymś z kroków, skorzystaj z naszej instrukcji Jak krok po kroku założyć konto?

Wysoka jakość produktów DuoLife oraz to, że wiele produktów jest wpisanych na Listę Kolońską, zaprocentowało tym, że zaufało im wielu sportowców.

Sportowcy w biznesie sieciowym:

I wielu innych.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *