Biznesowe Kluby Zdrowia – praca dla mam z dziećmi

Ile razy zastanawiałeś się, skąd zdobyć pieniądze na samochód, wakacje, zdrowie? A w jaki sposób odpowiedź mogą przynieść Biznesowe Kluby Zdrowia, czyli praca dla mam z dziećmi?

Jak często masz ochotę rzucić pracę, ale wiesz, że nie możesz, bo przecież musisz opłacać rachunki?

Wiesz, że ja też tak kiedyś miałam? Kredyt na samochód i szefowa psychopatka…

Teraz żałuję, że wtedy nie zwolniłam się, tylko pozwoliłam sobie na mobbing w pracy. Gdy urodziło się drugie dziecko, postanowiłam, że nie wracam do pracy, tylko uruchomię własną firmę. Praca po nocach, wielki wysiłek, ale opłaciło się. Mój sklep internetowy pięknie się rozwijał.

Potem trafiłam na marketing rekomendacji i zaczęłam zarabiać. Rozpoczęłam współpracę przy Biznesowych Klubach Zdrowia, bo to niezwykle atrakcyjny temat dla mam z dziećmi. Można spotykać się z koleżankami w gronie z dziećmi i pracować. W obecnym czasie spotkania przeniosły w online.

Biznesowe Kluby Zdrowia – praca dla mam z dziećmi

Jako mama zmieniłaś podejście do zdrowia, odżywiania, leków i szukasz naturalnych metod wspomagających zdrowie? Zapraszam Cię do współtworzenia Biznesowych Klubów Zdrowia (to spotkania zarówno online, jak i offline). Jeśli nie masz śmiałości, by osobiście organizować spotkania w realu, to możesz współpracować z nami organizując reklamę spotkań online.

Oczywiście wszystkiego Cię nauczymy, pokażemy rewelacyjne narzędzia, które w 80% pracują za Ciebie. Podpowiem, jak łączyć obowiązki domowe, z pracą i nauką. Jako mama trójki dzieci (9 lat, 7 lat i 3 lata) wiem o czym mówię i wiem, jak często trzeba przeorganizować pewne działania. Ale mam sprawdzone metody, które działają. I praca w domu staje się przyjemnością 😉

W pierwszym miesiącu rozliczeniowym (tydzień szkolenia i dwa tygodnie pracy) mój zarobek wyniósł ok 860zł… czy to mało, czy to dużo? Porozmawiajmy już dziś! Kliknij w kontakt i zadzwoń! 🙂

Biznesowe Kluby Zdrowia – praca dla mam z dziećmi. To jak? Chcesz zadbać o zdrowie, urodę i przy okazji dorobić do domowego budżetu?

Masz więcej czasu i chcesz więcej zarabiać?

W ramach naszego Zespołu pracujemy również w programie: „nowy samochód w 6 miesięcy”. To dla tych mam, które chcą coś więcej niż tylko dorobić sobie do pensji lub 500+ 😉

A jeśli myślisz, że w tych czasach „to się nie da”, to gorąco Ci polecam… Przeczytaj artykuł „Czy da się robić MLM w trudnych czasach?”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *